Я купила подарунок своїм онукам, бо вони дуже таку дошку хотіли, ще не вручила, подарунки до дня народження скоро вони їх отримають, я знаю будуть дуже задоволені, це за їхнім бажанням. Головне гігієнічна, і не тримає запахи, легко мити.Я дуже дякую вам.
Дуже вдячні Вам за довіру!
Класні дошки! Замовляють вже вдруге.