Все супер.
отримала те що хотіла
Досточки без упаковки изготовителя, без названия, без каких-либо "опознавательных" знаков. Не подарочный вариант.
Дякуємо за відгук! Працюємо над цим питанням))
Замовляла вже другий раз. Приємна ціна і хороша якісь.
дякую, продавці професійні, чемні, все швидко відправили)))
Дошки просто супер! Буду замовляти ще на подарунок!
Важкі, але просто вогонь.
дякую