Швидко виконане замовлення та відмінна якість))) однозначно рекомендую продавця і буду замовляти ще)))
Добрий день. Хочу написати вам свій відгук про дошки.
Зовнішній вигляд хороший, але після першого використання(нарізала цибульку) залишились помітні сліди на поверхні. Які сильно відчуваються тактильно при проведенні по дошці долонею. В мене питання: чи можна назвати їх антибактеріальними, якщо в таких щілинках так само можуть бути не вимиті залишки продуктів. З часом, під впливом постійного користування, таких слідів буде значно більше......((((
Шкода, хотіла замовити ще кілька дощечок, та якість мене не задовільнила((((
Дуже вдячні за такий розвернутий відук, але подряпини поверхневі і бактерії в них розмножуватись не можуть, тому вони на 100% гігієнічні. Ми запропонували Вам повернути дошки і отримати свої гроші в повному обсязі, так як товар Вам не підходить, але чомусь Ви не погодились..... Роблю з цього висновок, що Ваш відгук був продиктований початковими емоціями і дошки будуть Вас радувати ще довго!
дошки супер, дякую
Дуже класна досточка, якісний матеріал. Замовляла на укрпошту швидко прийшла, без пошкодження